Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Włamanie!!! Już spokojnie...
Było tu 32445 magicznych osób

..::AVEK::..


Dodaj do Ulubionych
Tutaj macie napisanych autorów wolnych i zajętych. Jeżeli jesteś współlokatorem teg bloga to mnie teraz posłuchaj. Notkę piszesz 1 - 2 razy na dwa tygodnie. Jeżeli w jeden dzień już ktoś napisał to ty napiszesz w następny! Jeżeli chcesz ze mną blogować to napisz mi to w komciu i napisz kim chciałbyś być. Podaj również swój e- mail, przez którego będę was informować o wszytskich ważnych rzeczach ;)
..................
Winx:
Bloom - Dominika
Stella - Sandra
Flora - Julia
Musa - wolna
Layla - wolna
Tecna - Viki..::KSIEGA::..

Look
Add

..::ARCHIWA::..

2008
Kwiecień
Marzec
Styczeń
2007
Grudzień


..::LINKI::....::ULUBIENI::..Lay & html by Bloomer-MuskaWłamanie!!! Już spokojnie...

 Och, nie uwierzycie! Było WŁAMANIE!!! Ktoś zrobił na tym loginie blog o... Hay Lin z WITCH! Ale już się nie obawiajcie, jest dobrze . A! I jakby któraś (Stella, Bloom) chciała to sobie może prowadzić go, ale musimy ustalić, czy zostawić go nienaruszonego, czy robić z nim coś dalej, to zależy. A teraz reszta news'ów.

Mamy dwie nowe lokatorki: Tecne i Bloom. Bardzo ciesze się, że ktoś interesuje się jeszcze tym blogaskiem o Winx Clubie . Niedługo nadeślę im avatary z tymi postaciami i następną noicie może napisze Bloom, a może Tecna? Dobra, to jeszcze ustalimy, lecz zostały tylko 2 miejsca: Layla i Musa. A może chcecie jeszcze WITCH ? Pomyślimy, ale i wy możecie pisać, że chcecie i będą, a teraźniejsze Winxy będą mogły zmienić sobie nick na jakąć czarodziejkę z WITCH . Ale pomyślimy, nic nie ucieknie...

Cieszę się razem z wami, że jest nas więcej, ale to oznacza więcej noci i trudu do ich napisania, a także dużo wolnego czasu i pomysł na temat. Narazie kończę i pozdrawiam wszystkich, a zwłaszcza nowe autorki .


Głosuj (0)

omega-winx 7/04/2008 13:34:51 [Powrót] KomentujHejka, nowa notka już na bloomcia-style-winx.blog.onet.pl a w niej licytacja na nagłówek, zapraszam do licytowania!
Bloomcia of b-s-w 21/06/2009 19:24:20
| brak www IP: 213.158.199.205

hei fajny blogus dopiero go zaczelas??!
ja mam tesz o winx ajeden mam w onecie
www.avril_forewer_the_best_singer.blog.onet.pl
zapraszam
m@ty 11/09/2008 17:23:46
| brak www IP: 82.56.177.127

Fajny blog, może zgłosiłabyś się do konkursu na najfajniejszego bloga?? Dodaję do ulubionych i liczę na rewanż :)
PS
Czekam na kom. na moim blogu ;).
Wiki 7/04/2008 15:08:53
| brak www IP: 78.8.85.121